Ürün Teknoloji 24 KASIM 2014 / 09:53

Arena Bilgisayar, Samsung’un distribütörü oldu

Ürün gamına dünyanın en güçlü markalarını dahil etmeye devam eden Arena Bilgisayar, Samsung’un SSD sabit diskler ve kurumsal baskı çözümleri ürünlerinin distribütörü olduğunu duyurdu.

Samsung ürünlerinin Türkiye çapında daha çok müşteriye ulaştırılmasını sağlayacak olan bu anlaşma ile tüm iş ortakları yeni ve katma değerli satın alma olanaklarına sahip oldu. Konuyla ilgili olarak Arena Bilgisayar Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akbaş şu sözleri dile getirdi: "Dünya çapında bir teknoloji devi olan Samsung ile Türkiye’nin en yaygın dağıtıcısı olarak bu anlaşmayı yapmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Arena Bilgisayar olarak hedefimiz, öncü dünya markalarını bünyemize katarak mevcut iş ortakları ekosistemimizin gücüne güç katmak. Satış kanalımız için ürün çeşitliliğini artıran bu anlaşma, müşterilerimize sağladığımız değerlerin genişlemesine olanak tanıyacak" dedi.

Samsung Kurumsal Direktörü Tansu Yeğen, bu işbirliğini aşağıdaki gibi yorumladı: “Samsung, tüketici ürünleri dünyasındaki başarısını diğer ürünlerde ve kurumsal çözümler pazarına da taşımak için konusunda uzman iş ortaklarıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Bu kapsamda Katı Halli Diskler (SSD) ve kurumsal baskı çözümleri ürünlerinin dağıtıcısı olarak Arena ile gerçekleştirdiğimiz stratejik iş ortaklığından doğan sinerji ile, müşterilerimize doğru ürünlerin doğru zamanda ve uygun finansal modeller ile sağlamayı hedefliyoruz.“

 
ETİKETLER : 997

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics