Ürün Teknoloji 09 MAYIS 2010 / 18:00

AVG’nin kurtarma CD’si artık herkese ücretsiz

AVG, yeni ücretsiz ürünü kurtarma CD’sini duyurdu. AVG Kurtarma CD’si, AVG’nin küçük işletmeler için sunduğu ürünlerinin içinde yer
alıyordu ve açılmayan ya da herhangi bir yolla virüs bulaşmış, işlevini yerine getiremeyen bilgisayarların kurtarılması için kullanılıyordu. AVG, artık kurtarma CD’sini tüm müşterilerinin hizmetine sunuyor. Bu program CD’ye ya da USB’ye yüklenerek bozuk bilgisayarlarda kurtarma CD’si olarak kullanılabilecek. Kurtarma CD’si zarar görmüş bir bilgisayarda başlatıldığında, yazılım otomatik olarak bilgisayarın tüm sabit sürücülerini düzenliyor ve virüs ile zararlı yazılımları tarıyor. CD ayrıca otomatik olarak bilgisayarın güvenli ağ bağlantısını onarıyor. Kullanıcılara destek olarak AVG Kurtarma CD’si ayrıca Windows Registry editörü, silinmiş dosyaları kurtarmaya yarayan test diski, bir dosya tarayıcısı da içeriyor.
Bilgi için: www.avg.com.tr
ETİKETLER : AVG Sayı:770
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN