Ürün Teknoloji 30 EKİM 2011 / 12:24

Avira 2012 sürümüyle piyasada

Avira güvenlik yazılımları ailesinin 2012 yılı için geliştirilen sürümlerini piyasaya sürdü. Yeni sürüm, internet güvenliğine ilişkin yazılımlardan alışılagelen karmaşık yapıyı ortadan kaldırmayı hedeflerken; ev kullanıcıları, küçük, orta ve büyük ölçekteki her tip işletmeye daha güçlü bir koruma sunuyor. Ürün en yeni kötü amaçlı yazılımları tespit etme ve ortadan kaldırma gücü ile şu anda dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcıyı koruyor; virüs, solucan, rootkit, botnet başta olmak üzere kimlik hırsızlığı, dolandırıcılık ve internetteki diğer tüm tehditlere karşı kullanıcılara mümkün olan en iyi korumayı sağlıyor. 2012 sürümü; gelişmiş kullanıcı arayüzü, kolaylaştırılmış kurulum süreci, kötü amaçlı yazılım tespit etme ve kaldırmada daha fazla otomasyon, sistem kaynaklarının tasarruflu kullanımı ve en yeni, bilinmeyen tehditlere karşı artırılan güvenlik bakımından zenginleştirilmiş.
Ürün daha hızlı başlatma ve sistem tarama hızına sahipken, düşük öncelik modu sayesinde sistem kaynaklarını ihtiyacınız doğrultusunda çok daha verimli kullanabilmenizi sağlıyor. Kurulum sırasında uyumlu olmayan güvenlik yazılımlarını otomatik olarak kaldırabilen Avira 2012, kurumsal kullanıcılar için tamamen yapılandırılabilir ‘sunum modu’nu içeriyor.
Bilgi için: www.antivir.com.tr
ETİKETLER : Sayı:844

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN