Ürün Teknoloji 05 MART 2017 / 05:22

Avnet ve IBM’den IoT çözümleri için işbirliği

Avnet, IoT çözümlerinin piyasaya daha hızlı sunulmasını sağlamak amacıyla IBM ile işbirliği gerçekleştirecek. Bu kapsamda şirket, IBM'in Münih’te hizmete aldığı küresel Watson IoT Merkezi bünyesinde faaliyet gösterecek Watson Nesnelerin İnterneti (IoT) Ortak Laboratuvarı'nı kurmak için Technology Solutions liderliğinde IBM ile işbirliği yapacak. Laboratuvarda, dünyanın dört bir yanından müşteriler Watson IoT'nin işletme avantajlarını ve bilgi işlemin gücünü ortaya koyan prototipler ve çözümler oluşturmak için Avnet ve IBM IoT uzmanlarıyla iletişim kurabilecek. Laboratuvarda uygulamalı öğrenme aracılığıyla IoT teknik uzmanlıklarını geliştirebilecekler. Ayrıca, Avnet ve IBM müşterilerine ortak iş fırsatı olanakları da sunacak.
Ortak laboratuvar, müşterilerin IoT ile "olası teknolojileri" hayal edebilmesine, yeni işletme modelleri oluşturmasına ve sektör zorluklarına karşı yenilikçi yaklaşımlar keşfetmesine olanak sağlayacak. Laboratuvara ek olarak, Avnet ve IBM, IBM Watson IoT ve IBM Bluemix platformlarıyla çözüm geliştirme sürecini hızlandıracak IoT teklifleri geliştirmek için de aktif bir işbirliğini sürdürüyor. 
ETİKETLER : Avnet IBM 1112
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN