Ürün Teknoloji 30 EYLÜL 2017 / 14:22

Baskı sistemleri değişiyor

Dijital baskıyı, ofset baskı hız ve maliyetlerine yaklaştıran bir yeniliğe imza atan Xerox’un geliştirdiği yeni mürekkep teknolojisi High Fusion Ink, ofset kuşe kağıdı üzerine inkjet dijital baskı yapılmasını sağlıyor. Ofset kuşe kağıda baskı yapabilen ilk Xerox injket dijital baskı sistemi olan Xerox Trivor 2400 ile kullanılacak High Fusion Mürekkep, dijital baskı sistemlerinin ofset hızlarını aratmayan bir baskı hızına ve maliyetine ulaşmasını sağlıyor. Xerox Trivor 2400 ile kullanıma sunulan yeni nesil High Fusion Mürekkep teknolojisi, ofset kağıda tek aşamada, daha hızlı ve ekonomik inkjet dijital baskı yapmayı sağlayarak, baskı işletmelerine değişken veri ile doğrudan postalama, katalog, dergi gibi satış ve pazarlama materyallerini dijital inkjet baskının esnekliği ve ofset baskının hız ve maliyetlerinde ofset kuşe kağıda basma imkanı sunuyor.
Xerox’un yeni mürekkebi High Fusion Mürekkep sayesinde ofset kuşesine doğrudan yüksek kaliteli baskı yapabilen Xerox Trivor 2400 High Fusion inkjet baskı sistemi, ara kaplama ve astarlama gibi süreçleri yapmadan doğrudan baskı yapma imkanı sunuyor. Mat, ipek ve parlak da dahil olmak üzere her tipte ofset kaplamaya en iyi şekilde baskı yapmak üzere özel olarak geliştirilmiş High Fusion Ink ile desteklenen Xerox Trivor 2400, High Fusion mürekkep ile, 60 gramdan 250 grama kadar kağıt ağırlıklarına dakikada 76 metreye kadar baskı yapabiliyor. Özellikle ofset kuşe kağıtlar için geliştirilmiş olmasına rağmen pek çok kaplamasız materyal üzerinde de kullanılabilen High Fusion Ink, baskı işletmelerine maliyet avantajı ve üretim esnekliğini bir arada sunuyor.
ETİKETLER : 1140 Xerox Trivor 2400
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN