Ürün Teknoloji 25 TEMMUZ 2010 / 18:00

Baştan aşağı feminen

General Mobile’ın Haziran ayında piyasaya sunduğu DST Diamond, baştan aşağı ‘Ben kadınlar için yaratıldım’ diyor. Tasarımdan menüye telefonun her özelliğinde bunu görmek mümkün. Bu feminen telefonun tasarımı Swarovski taşlarla destekleniyor. Kayar kapaklı telefon, Q klavyeye ve 2.4 inç TFT ekrana sahip.
Çift SIM kartlı DST Diamond, GPRS ve EDGE’in yanı sıra Bluetooth desteği sunuyor. Telefon sosyal ağlara erişim anlamında fazlasıyla seçenek sunuyor. Bunu vurgulamamızın bir sebebi klavye üzerinde yer alan e-posta, MSN ve Facebook tuşlarıyla doğrudan bu platformlara erişim sağlanması. Tabii internette gezinti ve sohbet platformlarına erişim olanağı bu kadarla sınırlı kalmıyor. Menüde yer alan internet, sohbet ve sosyal ağlar seçeneklerinden MSN, Yahoo Messenger, eBuddy, GoogleTalk, Facebook, Twitter, Google ve Opera Mini platformlarına doğrudan ulaşmayı mümkün kılıyor. Bütün bu özelliklere karşın telefonda 3G desteği söz konusu değil.
Diğer yandan bütünleşik 3.2 MP kameraya sahip üründe, artık cep telefonlarında standart hale gelen MP3 oynatıcı, ses kaydı, video oynatıcı, FM radyo gibi çokluortam özellikleri de yer alıyor.
Konuşma sırasında ses seviyesi istenilen düzeyde olmadığı için özellikle gürültülü mekanlarda kulaklıkla kullnmak daha iyi sonuçlar veriyor. Telefonun hitap ettiği kitleyi düşündüğümüz zaman, kayar kapağın arkasında yer alan aynanın da
çok işlevsel olduğunu söylersek yanılmayız. Ürünün kötü yanı ise arka kapağının zor açılması. Kullanıcıların tırnaklarını kırmamak için dikkatli davranmaları ya da çevrelerinden yardım istemeleri gerekiyor.
Bu şık ürünün satış fiyatı ise 399 TL.

Teknik özellikler
l Frekans: 900/1800/1900 MHz
l Ekran: 2.4 inç TFT QVGA (240*320)
l GPRS, EDGE, WAP, MMS desteği
l E-posta
l Bluetooh
l FM Radyo
l Java
l MP3/MPEG4
l Telefon Rehberi: 1000
l Ağırlık: 75 gr.
l Boyutlar: 70 x 70 x 16.3 mm
l Hafıza: Micro SD Kart Desteği (Maks 8GB) + 20 MB Dahili hafıza
l Kamera: 3.2 MP
l Konuşma Süresi: 180 dakika
l Bekleme Süresi: 180 saat
l Aksesuvarlar: AC Şarj Adaptörü, Kulaklık, Usb Kablosu, 2GB Hafıza kartı
l Diğer Özellikler: Video Oynatıcı (AVI,MPEG4,3GP), MP3/ MIDI/WAV/AMR desteği, USB depolama, Ajanda, Takvim, Alarm, Kronometre, Hesap Makinesi, Oyunlar
ETİKETLER : Sayı:782

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics