Ürün Teknoloji 25 NİSAN 2010 / 18:00

Bebelere telefon

Siemens Gigaset’in DECT ürünü C590, büyük ekranı, bebek telsizi, 12 saate kadar konuşma süresi ve programlanabilir zil sesleri gibi özellikleriyle beklentileri karşılıyor. Aile telefonu olarak nitelendirilen C590’un bebek telsizi özelliğine dikkat çekiliyor. Oda dinleme özelliği aktive edildiğinde, telefon oda içindeki seslere duyarlı hale geliyor ve herhangi bir ses algıladığında kaydedilen numarayı ya da diğer el cihazını arayarak 90 saniye boyunca odadaki sesleri dinletiyor. Bu arada bebeği uyandırmamak için kendini sessize alıyor ve gelen aramaları sadece ışığını yanıp sönerek haber veriyor.
Doğumgünü hatırlatıcı özelliği bulunan telefon, özel günlerin atlanmasını engelliyor. Ayrıca kullanıcı isteğine göre bilinmeyen çağrılarda sessize geçen telefon, yine tercihe göre kullanıcının istediği numaralarda çalıyor; diğerlerinde sessiz kalıyor.
HSP teknolojisiyle yüksek ses kalitesi sunan telefon, ECO DECT özelliğiyle yüzde 60’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. ECO DECT Plus özelliği aktif hale getirildiğinde cihazla, baz istasyonu arasındaki iletimi sınırlayarak, etrafa sıfıra yakın radyasyon yayılımını sağlıyor.
Altı el cihazı tanımlanabilen C590’ın satış fiyatı KDV hariç 169 TL.
Bilgi için:
www.gigaset.com.tr
ETİKETLER : Sayı:768

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN