Ürün Teknoloji 01 OCAK 2011 / 18:00

Bilgisayarınızı yanınızda taşıyın

Iomega’nın yeni yazılımı v.Clone, sadece harici taşınabilir sabit sürücünüzle bilgisayarınızdaki işletim sisteminize, dosyalarınıza, ayarlarınıza ve uygulamalarınıza ulaşmanızı mümkün kılıyor. Böylece, gittiğiniz her yere bilgisayarınızı da götürebiliyor ve başka bir bilgisayarı sanki kendi bilgisayarınızmış gibi kullanabiliyorsunuz.
Herhangi bir bilgisayara Iomega sabit sürücünüzü taktığınız an ofis, yazılımınızdan e-posta programlarınıza, oyunlarınızdan kendi tarayıcınızda en sık gezdiğiniz sitelere kadar tüm uygulamalarınıza ulaşabiliyorsunuz. Sabit sürücünüzde dosyalara kolayca erişebilmenin, düzenleyebilmenin ve kaydedebilmenin yanı sıra kullandığınız ikinci bilgisayarda da hiç bir veriniz kalmıyor ve tüm dosyalarınız güvende kalmış oluyor. Kendi bilgisayaranıza döndüğünüzde de tüm verileriniz senkronize ediliyor. Sunulan güvenlik önlemi sayesinde, acil durumlarda veya bilgisayarınız çöktüğünde dosyalarınızın eksiksiz bir kopyasına sahip oluyorsunuz.
Bilgi için: www.iomega.com
ETİKETLER : Sayı:802
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN