Ürün Teknoloji 25 OCAK 2013 / 15:13

BlackBerry Enterprise Service 10 zamanı

Research In Motion (RIM) kurumlar için geliştirdiği yeni mobil cihaz yönetim çözümü BlackBerry® Enterprise Service 10’u duyurdu. BlackBerry Enterprise Service 10 , cihaz yönetimi ve güvenlik özellikleri ile BlackBerry® akıllı telefonları, BlackBerry® PlayBook™ tabletleri ve BlackBerry 10 modellerinde geçerli uygulama yönetimini harmanlayan yeni bir çözüm. Bu çözüm aynı zamanda Android™ ve iOS® tabanlı cihazlar için de tek bir konsol üzerinden yönetim sağlıyor.

BlackBerry Enterprise Service 10, RIM’in bu alandaki deneyimine ve kurumlar tarafından tercih edilen mobil cihaz yönetim çözümüne dayanıyor. BlackBerry Enterprise Service 10, mobil cihaz yönetimi, uygulama yönetimi ile güvenli mobil bağlantı imkanı sunmanın yanı sıra, kurumlar için hesaplı ve güvenilir bir yönetim çözümü.

BlackBerry Enterprise Service 10, kurumların mobil cihazlarını yönetebilmeleri için ölçülebilir ve esnek bir yönetim çözümü sunuyor. Yazılım, BlackBerry ve diğer platformlar için hem kurumsal hem de kişisel verileri destekleyerek (KCG-Kendi Cihazını Getir/ Bring Your Own Device) mobil cihaz ve uygulama yönetimi sağlıyor ve kurumsal verilere güvenli erişim sunuyor. BlackBerry Enterprise Service 10, cihazları ve kullanıcıları yönetmek için sezgisel, birleşik ve internet tabanlı bir yönetim konsoluna sahip. Yazılım bunun yanı sıra, BlackBerry cihazlarındaki kurumsal ve kişisel veriler ile uygulamaları birbirinden ayırarak saklayan BlackBerry® Balance™ teknolojisini de destekliyor.