Ürün Teknoloji 27 MART 2016 / 11:16

Blackbox, Silikon Vadisi yolunda

İTÜ ARI Teknokent bünyesinde yer alan, İTÜ Çekirdek’in girişimcilerinden olan ve giyilebilir cihazlar için yazılım ürünleri üreten Hangaarlab (www.hangaarlab.com), Silikon Vadisi’nin uluslararası girişim hızlandırma programlarından Blackbox Connect’e Türkiye’den davet edilen ilk firma oldu. Hangaarlab, geliştirdiği “V-Sight Giyilebilir Cihazlar İçin İş Uygulamaları Platformu” ile artırılmış gerçeklik, görüntü işleme, kapalı ve açık mekan konum servisleri gibi işlevler içeren giyilebilir kurumsal yazılım ürünleri üretiyor.

BlackBox.vc tarafından düzenlenen ve Silikon Vadisi’nin etkili uluslararası girişim hızlandırma programlarından olan Blackbox Connect ile farklı ülkelerden seçilen girişimciler, Silikon Vadisi’nde aldıkları 2 haftalık eğitim programının yanı sıra, küresel bazda önde gelen girişimcilerle tanıştırılıyor. Girişimciler, Silikon Vadisi’nin girişim sunum standardı olarak bilinen, 10 saniyeden 3 dakikaya kadar çeşitli sürelerde “silikon sunum” yapma tekniklerini de öğreniyorlar. Programın sonunda girişimciler, melek yatırımcılara ve risk sermayesi şirketlerinin temsilcilerine sunum yapma imkanı buluyor. 
ETİKETLER : 1065 blackbox
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN