Ürün Teknoloji 25 KASIM 2017 / 14:22

BMR Türkiye, NEC SAP HANA portföyünü tanıttı

Distribütörü olduğu NEC markası ile “Digital Business” temasıyla gerçekleştirilen SAP Forum İstanbul etkinliğinde yerini alan BMR Türkiye, katılımcılar ile Ekol Lojistik başarı hikayesi sunumu paylaştığı gibi, NEC SAP HANA çözümleri ile iki sunum gerçekleştirdi.
1899 yılında kurulan NEC, üretim ve mühendislik odaklı bir Japon firması ve NEC çatısı altında binlerce patente sahip olduğu gibi, sürekli inovasyon yaparak, tüm ürünlerini “Green IT” felsefesi ile üretiyor.
NEC’in en önemli hedeflerinden biri ise IoT’nin geliştirilmesi. Bu başlıkta fırsatların olgunlaştırılmasını hedef alan NEC, böylece sistem entegratörleri ve yazılım üreticilerinin katılımıyla uçtan uca bir NEC SAP HANA çözümünü sunmayı amaçlıyor. Güvenilir, yüksek devamlılık (high availability) sağlayan SAP sertifikasyonuna sahip sunucularının yanı sıra, SAP tarafından onaylanan NEC M-Series Veri Depolama Ailesi ve NEC ExpressCluster (high availability) ürünleri NEC’in SAP tarafındaki ürün yelpazesinin gücünü ortaya koyuyor. NEC’in Fault Tolerant (FT) sunucuları da 99,999 yüksek devamlılık sağlayarak, NEC’in iş sürekliliği konusundaki yetkinliğini ortaya koyuyor.
BMR Türkiye; başta NEC olmak üzere, Metalogix, DataSunrise, FalconStor gibi birçok üreticinin sağladığı çözümleri, katma değerli bir distributor olarak, iş ortaklarıyla birlikte, hem Türkiye hem de Türki Cumhuriyetler’de sunan, satışını ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlayan bir organizasyona sahip.  

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics