Ürün Teknoloji 05 EYLÜL 2011 / 01:11

Böğürtlenler yola çıktı

Research In Motion (RIM), uzun süredir hakkında çok konuşulan BlackBerry 7 OS işletim sistemine sahip 3 yeni akıllı telefonunu duyurdu. Curve 9350, 9360 ve 9370 adını alan yeni modeller, eski nesile göre daha da güçlendirilmiş işlemci, daha kaliteli ekran ve daha geniş depolama alanı gibi güçlü donanım özelliklerinin yanı sıra birçok yeni kabiliyeti beraberinde getiren NFC (Near Field Communications) desteğini de beraberinde getiriyor. Hızlı yazı yazabilmek için rahat bir klavyeye ve kolay yönetim için optik kontrol tuşuna sahip.
Diğer taraftan telefona yüklü olarak gelen ‘BlackBerry Protect’ uygulaması, kişisel bilgilerin ‘bulut’ta yedeklenmesi ve güvende olmasıyla kullanıcılara rahat nefes aldırıyor. Son teknoloji GPS çipi ve Wi-Fi desteğinin yanı sıra, fotoğraf çekip sosyal ağlarda anında paylaşma olanağı sunan flaşlı ve video kayıt özelliğini barındıran 5 megapiksel çözünürlüğünde kameraya sahip. Telefonların tamamında bulunan MicroSD yuvası
32 GB’a kadar hafıza kartlarını desteklerken,
PDF dokümanlarını görüntüleme özelliğiyle ‘Documents To Go’nun Premium sürümü de ücretsiz olarak sunuluyor. BlackBerry Curve ailesinin yeni üyelerinin dünya çapındaki diğer operatörlerle ise Eylül ayından itibaren sunulması bekleniyor. Fiyatlar ise önümüzdeki dönemde duyurulacak.
Bilgi için: www.blackberry.com.tr
ETİKETLER : Sayı:836

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics