Ürün Teknoloji 27 KASIM 2011 / 17:52

Bosch’un güvenlik yazılımı yenilendi

Binalara yönelik merkezi alarm yönetimi ve sistem bütünleştirmesi sağlayan platformu BIS’in 2.4 sürümünü piyasaya süren Bosch, yeni özellikleriyle binalardaki sistem yönetimini kolaylaştırırken BT ortamıyla bütünleşmeyi kolaylaştırıyor. Windows Server 2008 R2 ve Windows 7 işletim sistemleri başta olmak üzere en yeni Microsoft işletim sistemleri ile uyumlu olduğu belirtilen yazılım, bu işletim sistemlerinin gelişmiş güvenlik özelliklerinden de faydalanabiliyor.
Yeni sürümünde video cihazlarına olan desteği önemli derecede geliştirilen BIS sayesinde artık yüzlerce güvenlik kamerası sisteme bağlanabiliyor ve sistem farklı marka ve modeldeki kameralardan oluşan esnek bir çözüm haline geliyor. BIS’in ana modüllerinden biri olan video motoru da son güncelleme ile geliştirilerek birçok yeni özelliğe kavuştu. Geniş ekran çözünürlükleri için (16:9 ve 16:10) destek sunulan yeni üründe, Video Kayıt Motoru (VRE) kameralar için bir ağ geçidi sağlayarak 800 farklı model kamerayı destekliyor. Ayrıca sisteme, Bosch’un son model Bosch Recording Station, Divar 700, VRM ve diğer cihazları da bağlanabiliyor.
BIS, yeni sürümünde sadece teknolojik anlamda gelişmedi. Sistem, daha hızlı ve akıcı bir operasyon için görsel olarak değişmesinin yanı sıra, 3 adede kadar mesaj kutusunu desteklemeye başladı. Bu sayede alarm mesajları otomatik olarak bu mesaj kutularına önem derecesine göre düşebiliyor veya el ile operatör tarafından basitçe istenen mesaj kutusuna taşınabiliyor.
Bilgi için: www.bosch.com.tr
ETİKETLER : Sayı:847

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics