Ürün Teknoloji 24 ARALIK 2016 / 16:47

Brother’dan kurumsal çözüm MFC-L6900D

Dünyanın en önemli yazıcı üreticilerinden Brother, MFC-L6900DW isimli yeni çoklu fonksiyonlu lazer yazıcısıyla karşımızda. Peki Brother bu modeliyle bizlere neler sunuyor, detaylarıyla inceleyelim. Öncelikle kutusundan ilk çıktığı anda cihazın  ön paneli dikkat çekici bir unsur olarak sizleri karşılıyor. 12.3 cm’lik dokunmatik ekran ile birlikte gelen yeni modelde ekran büyük oranda kullanıcı deneyimini üst seviyelerde tutmayı başarmış. Zira günümüzde pek çok yeni model ofis yazıcısında rastlanan özelliklerden biri de buydu. Tek renk kullanılan ön panelde dokunmatik tuş takımının yer aldığını söylemekte de fayda var.
Brother’ın,  siyah-beyaz lazer yazıcı segmentine ait olan MFC-L6900DW modeli dakikada 50 çıktı hızıyla çalışıyor. Ancak çıktılar kablosuz ağ üzerinde toplu çıktı halinde gönderildiği an kısmi aksamalarla 50 ppm’den yani dakikada 50 çıktıdan bir nebze uzaklaşılabiliyor. Bununla birlikte yazıcı otomatik çift tarama ve yazma işlevlerini de başarılı bir şekilde yerine getiriyor.
 
Güvenlik çözümleriyle ön planda
Brother MFC-L6900DW, güvenlik çözümleriyle başarılı ürünlerden birinin altına imza atmış. Kimlik doğrulama çözümlerinin yanı sıra güvenlik amacıyla NFC kartlar üzerinden çalışma opsiyonu da sunan yazıcının bu yönüyle tam olarak orta ve büyük ölçekli işletmelere hitap ettiğini söyleyebiliriz. Cihazın bir diğer özellikliği ise ekonomik çözümler sunmuş olması. Öyle ki mevcut tonerin 20.000 sayfaya ulaşan baskı ömrüne sahip olduğu belirtiliyor.
Son zamanlarda Android ve iOS’in iş dünyasına da hakim olması, MFC-L6900DW gibi iş dünyasına yönelik cihazlarda bile sekronizasyon zorunluğu getiriyor. Apple’ın AirPrint ve  Google’ın Cloud Print hizmetilerin yanı sıra Brother’ın kendine ait iPrint ve Cortado Workplace uygulamalarıyla da uyumlu çalışıyor. Günümüz temel yazıcı taleblerinin başarılı bir şekilde yansıtıldığı cihaz USB 2.0 ile birlikte geliyor.  802.11 b/g/n kablosuz ağa sahip olan yazıcı, Cortex A9 ve 1 GB hafıza ile satışa sunuldu. Fotokopi, tarama ve fax  gibi mutlaka olması beklenen özellikleri de ihmal etmeyen Brother şirketinin kullanıcılar için  basit ve anlaşılır bir kullanım deneyimi sunduğu gerçek.
ETİKETLER : Brother MFC-L6900DW 1102

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics