Ürün Teknoloji 21 MAYIS 2017 / 15:20

Bulut pazarında büyüme hızı kesilmiyor

Ağa Bağlı Depolama (NAS) cihazları, verilerin merkezi bir konumda depolanmasını ve istenildiği an erişilmesini sağlıyor. İşletmeler de daha güvenli, hızlı, düşük maliyetli olması gibi avantajlardan dolayı NAS cihazlarını tercih ediyor. Bireylerin tercih sıralamasında ilk iki sırada performans ve kullanıcı dostu olması yer alıyor. Synology, yüksek performanslı, hızlı ve güvenli veri depolama ürünleriyle kullanıcılarına kolaylık sunuyor. Yenilikçi bir çözüm olan Cloud2 Backup Beta’yı kullanıma sunan Synology, genel bulutta kullanıcı odaklı bir yedekleme imkanı veriyor. 
Synology Türkiye Ürün Müdürü Ercan Çimen, “Synology C2 Beta çözümümüz sayesinde kurumlar ve bireyler, veri kaybı ihtimallerini minimum seviye indirebiliyor. Bulut sistemleri üzerinde verilerin yedeklenmesini sağladığımız çözümümüzle güvenlik, hız, maliyet avantajı, iş sürekliliği ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz. Kullanıcılar, bu çözümle yedeklemelerini planlayabiliyor, dosya geçmişlerini muhafaza edebiliyor, dosyalarını geri yükleyebiliyor ve verilerine her zaman erişebiliyor” bilgisini verdi.
Kurumların ve bireylerin verilerini bulut sistemi üzerinde depolayabilmeleri için geliştirilen Synology C2 Backup Beta (Synology Cloud2) çözümü, bilgilerin güvenli biçimde yedeklenmesini sağlıyor. Bulutta veri kullanımını kolaylaştıran ve güvenliği garanti altına alan C2 Backup Beta çözümü, zamanlanmış yedeklemelerin kolayca yapılabilmesini ve DSM dahil herhangi bir işletim sistemine dosya seviyesinde ayrıntılı geri yükleme imkanı sunuyor.
 
  

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics