Ürün Teknoloji 06 NİSAN 2015 / 09:12

Buluta geçiş kolaylaşıyor

Software AG, 2015 boyunca bulut çözümlerinden oluşan kapsamlı portföyünü AWS bulutuna aktaracağını açıkladı.

Şu anda AWS üzerinde çalışan Software AG çözümleri arasında Alfabet Cloud ve ARIS Cloud ürün setleri yer alıyor. BT planlama, portföy yönetimi ve iş süreçleri analizine dair tüm yetkinliklere sahip olan bu iki çözüm, aynı zamanda erişim kolaylığı, maliyet, mevzuat yükümlülükleri ve güvenlik gibi farklı başlıklar altında buluttan en yüksek fayda almayı sağlayacak BT varlıklarını tespit etmeye yardımcı oluyor.

Software AG bu yıl içinde webMethods Integration Cloud çözümünü de Amazon Web Services üzerine taşımayı planlıyor. Bu sistem, uygulama entegrasyonu kabiliyetlerini, Buluttan Buluta ve Cloud-to-Ground kullanım senaryoları için genel bulut hizmeti (iPaaS) olarak sunuyor.

Melez yapıda en uygun mimari

Software AG müşterilerinin kendileri için en uygun hibrid BT mimarisini oluşturabilmesi ve AWS bulutu üzerinde gerekli süreçleri, etki alanlarını, sistemleri ve uygulamaları hayata geçirebilmesi için benzersiz bir bulut hizmet portföyü sunuyor. Kurumsal kullanıcılar, Software AG’nin Alfabet Cloud ve ARIS Cloud çözümlerini AWS üzerinde kullanarak, buluttan en üst düzeyde fayda sağlarken, aynı zamanda iş ve BT süreçlerini müşteri odaklı, dijital işletme yaklaşımıyla bütünleştirebilecekler. Portföy, işletmeleri farklılaştıran buluttaki iş süreçlerinin oluşturulması, dönüştürülmesi ve işlerlik kazandırılması sırasında özgün, güvenilir ve etkili bir yöntem kazandıracak.

Software AG, buluttan buluta entegrasyon ve özel bulut ya da işletmelerin kendi sistemlerindeki kurumsal hizmet sürücüleri ile kesintisiz bağlantı sağlayan webMethods Integration Cloud Hizmet Olarak Platform (iPaaS) çözümünü de AWS’ye taşımayı planlıyor.

 
ETİKETLER : 1016

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics