Ürün Teknoloji 05 ŞUBAT 2017 / 11:00

Bulutta veri yönetimi çok daha kolay

Kurumsal yedekleme, kurtarma, arşivleme ve bulut şirketi Commvault, Amazon Web Services (AWS) için yeni referans mimarilerini sundu. Doğrudan Commvault tarafından ve AWS Marketplace üzerinden sunulan referans mimariler, Commvault Data Platform’un organizasyonların yedekleme, arşivleme ve kurtarma için AWS Cloud’un kullanımını optimize etmek üzere kılavuz sağlıyor. Commvault  var olan müşterilerin lisanslarını AWS Marketplace aracılığı ile etkinleştirilen uygulamalara uygulayabileceklerini de duyurdu. Müşteriler de Amazon Simple Storage Service (Amazon S3), Amazon S3 Standard gibi AWS servisleri, Infrequent Access (Amazon S3-IA) ve Amazon Glacier’e özel veri depolamaya sahip olacak. 
AWS ile onaylı Commvault referans mimarileri, Commvault müşterileri için karma altyapı veri korumasını sadeleştirirken maliyeti azaltıyor, çevikliği artırıyor ve yedekleme, arşivleme ve kurtarma için AWS Cloud ile Commvault Software dağıtımını hızlandırıyor.
Commvault, kurumların yerel disklerinde veya diğer cihazlarda bulunan verilere uyguladıkları ile aynı veri kurtarma ve koruma politikalarını AWS’deki verilere de uygulamalarına izin veriyor. Kurumlar, Commvault’un güvenlik, şifreleme ve tekilleştirme özelliklerini AWS’ye kadar genişleterek, maliyetleri düşürebilir ve karmaşık komut yapıları oluşturma ihtiyacını ortadan kaldırabilirken, herhangi bir formattaki tüm verileri yönetmek için kullanabilecekleri tek bir uçtan uca çözümün güvenliğini sağlayabilirler. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics