Ürün Teknoloji 28 MART 2018 / 10:05

Büyük ekranlı tablet arayanlara: reeder M10 Plus

reeder büyük ekranlı tablet arayanların ihtiyaçlarını karşılayacak yeni tablet modeli M10 Plus’ı duyurdu. Yeni model 9,6 inç ekranı, 5000 mAh pili ve HDMI çıkışı ile tablette büyük ekran beklentisi olanlara hitap ediyor. Uygun fiyatlı bir tabletin 16 GB olan depolama kapasitesi microSD bellek yuvası ile 64 GB’a kadar yükseltilebiliyor.

Bilişim ürünleriyle Türkiye’nin teknoloji markası olan reeder, büyük ekranlı yeni tablet modeli M10 Plus’ı resmi olarak tanıttı.  Tablette büyük ekran beklentisi olanları memnun edecek M10 Plus, devasa pili, HDMI çıkışı, 9,6 inçlik IPS ekranı, Type C USB bağlantı yuvası gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

reeder M10 Plus tablette büyük bir ekran keyfi yaşamak isteyenlerin beklentisini karşılıyor. 9.6 inç IPS ekran kullanım zevkini artırırken çalışmalarını büyük ekran deneyimini yaşamak isteyenleri mutlu ediyor. Bu sayede tablet rahat ve büyük bir ekranda günlük işlerini rahatça yapmayı sağlıyor. Bu devasa ekran en küçük detayların bile görünmesini sağlarken film ve dizi keyfi içinde taşınabilir bir çözüm sunuyor.  Ekran çözünürlüğü 1280x800 piksel olan M10 Plus tablet, detayların gözden kaçmasını engelliyor.

Tablet bilgisayar en güncel teknoloji USB Type C bağlantısına sahip. Çift taraflı şarj imkanı sunan bu teknoloji M10 Plus sahiplerinin teknolojiyi yakından takip etmesini sağlıyor.

reeder M10 Plus 5000 mAh gibi devasa bir pil kapasitesi ile uzun saatler boyunca kullanım imkanı sağlıyor. En zor durumlarda bile kullanıcısını yarı yolda bırakmayan tablet bilgisayar, film keyfinin kesilmesine izin vermiyor.

Tablette bulunan HDMI çıkışı sayesinde ekran görüntüsü daha büyük ekran ya da televizyonlara aktarılabiliyor. Bu sayede bir sunum, film, dizi ya da video görüntüsü daha büyük ekranlarda izlenebiliyor. Hem iş hem eğlence amaçlı bu özellik sayesinde reeder M10 Plus tablet, kullanıcılarının her ihtiyacını karşılıyor.

reeder M10 Plus tablet teknik özellikleri

9.6 inç IPS ekran
1280x800 piksel ekran çözünürlüğü
4 çekirdekli 1,3 GHz MTK8163 işlemci
ARM Mali-T720 GPU
2 GB RAM
16 GB depolama
microSD bellek kartı yuvası (64 GB’a kadar destek veriyor)
Arkada 2 Megapiksel, önde 0,3 Megapiksel kamera
Bluetooth ve Wi-Fi desteği
3.5 mm kulaklık çıkışı
HDMI çıkışı
5000 mAh pil
USB Type-C yuvası

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics