Ürün Teknoloji 23 TEMMUZ 2017 / 16:15

Büyük veri depolamada güçbirliği

Büyük veri gibi güçlü depolama ve işlem alanını gerektiren çalışmalar için işbirliği yapan Atos ve BTBilgi, ‘bullion’ sunucularını Türkiye pazarına birlikte sunuyor. İki şirket bundan önce de VEDOP’un Hizmet Yönetimi alanında işbirliğini hayata geçiriyordu.  
BTBilgi’nin uzmanlık alanları müşteri bilgi yönetimi, mekansal veri analitiği, uçtan uça satış ve saha yönetimini, bulut üzerinden çalışabilen iş çözümleri, kullanıcı güvenliği, davranış analizi, güvenlik yönetimi, son kullanıcı gözüyle hizmet ve varlık yönetimi, yapay zeka, derin öğrenme ve operasyonel izleme. Bu işbirliği ile BTBilgi, söz konusu alanlara ek olarak, büyük veride Atos’un bullion sunucuları ile ilerleyecek. BTBilgi, kendi büyük veri çözümleri için de bullion sunucular üzerinde çözümler oluşturacak.
 
 
 
ETİKETLER : 1131 Atos BTBilgi bullion

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN