Ürün Teknoloji 15 HAZİRAN 2015 / 10:57

Canon fotoğraf dünyasını buluşturdu

Canon yeni fotoğraf ürün ve çözümlerini BRANDNEWS 2015’te tanıttı. Nişantası Sofa Hotel’de düzenlenen etkinliğe fotoğrafçılar, öğretim görevlilerinden oluşan 200 fotoğraf profesyoneli katıldı. Etkinlikte son teknolojik gelişmeler hakkında bilgi verilirken, katılımcılar yeni ürünleri test etme fırsatı buldular. Canon Eurasia Satış ve Pazarlama Direktörü Saygın Süzen etkinliğin açılış konuşmasını yaptı. Süzen “ Alanında lider bir marka olarak, sektörün profesyonellerini bir araya getirme görevini üstlendik. Canon’un yeni ürünlerini test edip, bilgi alışverişinde bulunurken fotoğraf ile dolu bir gün geçireceğiz.” dedi.

Canon’un ilk Türk kaşifi

Canon Avrupa geçen ay doğa, mimari, moda, film yapımcılığı ve foto muhabirliği gibi alanlarda dünyanın önde gelen fotoğrafçıları ile oluşturduğu Canon Elçiliği Programı’na Türkiye’yi de dahil ettiğini açıkladı. İlk Canon kâşifinin fotoğrafçı Sinan Çakmak olduğu açıklanmıştı. Çakmak etkinlikte fotoğraf meraklılarıyla ilk kez araya geldi ve dia gösterisi yaptı.

Profesyonel fotoğrafçı Levent Kuğu, Canon’un yeni ürünleriyle body painting etkinliğini fotoğrafladı. Katılımcıların ürünleri inceleyebildiği etkinlikte EOS 5Ds ve EOS 5DsR en çok dikkat çeken cihazlar oldu.

 
ETİKETLER : 1026