Ürün Teknoloji 15 HAZİRAN 2015 / 10:57

Canon fotoğraf dünyasını buluşturdu

Canon yeni fotoğraf ürün ve çözümlerini BRANDNEWS 2015’te tanıttı. Nişantası Sofa Hotel’de düzenlenen etkinliğe fotoğrafçılar, öğretim görevlilerinden oluşan 200 fotoğraf profesyoneli katıldı. Etkinlikte son teknolojik gelişmeler hakkında bilgi verilirken, katılımcılar yeni ürünleri test etme fırsatı buldular. Canon Eurasia Satış ve Pazarlama Direktörü Saygın Süzen etkinliğin açılış konuşmasını yaptı. Süzen “ Alanında lider bir marka olarak, sektörün profesyonellerini bir araya getirme görevini üstlendik. Canon’un yeni ürünlerini test edip, bilgi alışverişinde bulunurken fotoğraf ile dolu bir gün geçireceğiz.” dedi.

Canon’un ilk Türk kaşifi

Canon Avrupa geçen ay doğa, mimari, moda, film yapımcılığı ve foto muhabirliği gibi alanlarda dünyanın önde gelen fotoğrafçıları ile oluşturduğu Canon Elçiliği Programı’na Türkiye’yi de dahil ettiğini açıkladı. İlk Canon kâşifinin fotoğrafçı Sinan Çakmak olduğu açıklanmıştı. Çakmak etkinlikte fotoğraf meraklılarıyla ilk kez araya geldi ve dia gösterisi yaptı.

Profesyonel fotoğrafçı Levent Kuğu, Canon’un yeni ürünleriyle body painting etkinliğini fotoğrafladı. Katılımcıların ürünleri inceleyebildiği etkinlikte EOS 5Ds ve EOS 5DsR en çok dikkat çeken cihazlar oldu.

 
ETİKETLER : 1026

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN