Ürün Teknoloji 11 MAYIS 2015 / 08:31

Canon TIPA 2015’ten 4 ödülle döndü

Canon, her yıl düzenli olarak gerçekleşen TIPA Ödülleri’nde dört ödül kazandı.

Canon, dünyanın öncü fotoğraf görüntüleme ve basın kuruluşlarından TIPA 2015’te 4 ödüle layık görüldü. Canon EOS 7D Mark II “En iyi DSLR Uzman”, Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM “En iyi Uzman DSLR Zum Lensi”, Canon EF 11-24mm f/4L USM “En İyi Profesyonel DSLR Lensi”, IXUS Serisi ise “En İyi Kolay Kompakt Fotoğraf Makinesi“ seçildi.

Canon Europe Tüketici Görüntüleme Ürün Pazarlama Direktörü Steven Marshall ödülü şöyle değerlendirdi:

“TIPA'dan aldığımız ödüller bizi yine onurlandırdı. Her yıl fotoğraflama dünyası için inanılmaz ve yenilikçi ürünler yaratarak sınırlarımızı zorlamaya çalışıyoruz ve TIPA jüri heyetinin layık gördüğü ürünler başarılarımızın sürekliliğini vurguluyor. Beceri düzeyi ne olursa olsun herkesi kendilerini çevreleyen dünyaya bakmaya ve fotoğraf çekerek eğlenmeye davet ediyor ve onlara bu doğrultuda ilham vermek istiyoruz. Tüketici ve amatör modellerimizden profesyonel serimize kadar tüm ürün serilerimizde ödüllendirilmemiz, olağanüstü kaliteye ve yeniliğe verdiğimiz önemi yansıtıyor.”

16 ülkeden jüri değerlendirdi

TIPA jürisi, dünyanın öncü fotoğraf ve video dergilerinde çalışan 27 editörden oluşuyor. Jüri üyeleri 5 kıtaya yayılan 16 farklı ülkeden katılıyor. Jüri heyeti her yıl bir araya geliyor ve en son görüntüleme ürünlerini değerlendiriyor. Yenilikçilikten tasarıma ve genel ürün kalitesine kadar çeşitli faktörler esas alınarak yapılan değerlendirme sonucunda en iyi ürünler ve teknolojiler seçiliyor.

 
ETİKETLER : 1021

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics