Ürün Teknoloji 18 ARALIK 2016 / 16:08

CES 2017’de “Mobilite Ekosistemi İşbirliği”

Başlıca teknolojik kavram ve yaklaşımlarını harmanlayarak bütünsel bir mobilite deneyimine dönüştürmeyi hedefleyen Honda, Las Vegas’ta gerçekleştirilecek http://www.btnet.com.tr/kategori/etkinlikler/ces-haberleri/http://www.btnet.com.tr/kategori/etkinlikler/ces-haberleri/ ’de öncülük ettiği “Mobilite Ekosistemi İşbirliği”ni de konuşacak. Honda, mobilite deneyimini yeniden tanımlayan geleceğin teknolojilerini etkileşimli ve deneyimsel konseptle fuar ziyaretçileriyle buluşturacak. Böylece ziyaretçiler de trafik sıkışıklığını azaltma yolları, yeni araç içi bağlantı modları gibi teknolojileri deneyimleme fırsatı bulacak. Honda’nın standında sürücü ile etkileşimde “emotion engine” adlı yapay zekaya sahip elektrikli araç konsepti NeuV da olacak.
Öte yandan Honda, daha üretken ve eğlenceli bir mobilite deneyimi yaratacak yeni şirketler ve küresel markalarla işbirlikleri yapacağını açıklayacak, şirketin robot teknolojileri uygulamalarını ortaya koyan konsept motosikleti de tanıtılacak.
 
ETİKETLER : 1101 Honda Las Vegas CES 2017

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN