Ürün Teknoloji 03 OCAK 2010 / 23:00

Çevresever yazıcı

Xerox’un yeni renkli lazer yazıcısı Phaser 6140, geri dönüşümlü ürünler kullanarak çevreye verdikleri olumsuz etkileri en aza indirmeyi amaçlayan küresel girişim Green World Alliance’ın koyduğu standartlara göre üretildi. Energy Star sertifikasına sahip Xerox Phaser 6140, kullandığı patentli kimyasal toneriyle dokümanların canlı renklerde basılmasını sağlıyor. Adobe, PostScript 3 özellikleri,  pantone onaylı renk sistemi ve renk düzeltme teknolojisi, profesyonel görünümlü renkli baskı alınmasını sağlıyor.
250 sayfalık kağıt tepsisi bulunan ürün, dakikada 18 sayfa renkli baskı, 20 sayfa siyah-beyaz baskı alma hızına sahip. Masaüstünde az yer kaplayan yazıcının ön panelinde yer alan göstergeler, mevcut toner miktarını gösteriyor. Opsiyonel olarak sunulan otomatik çift taraflı baskı özelliği ile kağıt daha tasarruflu kullanılabiliyor. Ürünün tek bir sayfa üzerinde çoklu sayfa basmaya imkan veren N-up baskı özelliği de bulunuyor.
Bilgi için:
www.xerox.com.tr
ETİKETLER : Sayı:752

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN