Ürün Teknoloji 04 OCAK 2013 / 13:47

Çevrimiçi kişiselleştirme

LG Electronics, ‘Life is Good’ adlı yeni bir çevrimiçi uygulama başlattı. Uygulama kapsamında http://lifesgoodlg.com adresine giren kullanıcılar, isimlerini ve fotoğraflarını girerek kişisel müziklerini yaratabiliyor.

Uygulamaya giren kullanıcılar, dünyada ‘Little Psy’ adıyla tanınan ve Psy’nın mega hiti ‘Gangnam Style’ın videosunda görünen çocuk dansçı Min-wooHwang ile karşılaşıyor. Uygulamada ayrıca Kanadalı pop/rock grubu The Moffatts da var.

Küresel ekonomik durgunluk karşısında tüketicileri canlandırmayı hedeflediklerini söyleyen LG Electronics Global Pazarlama Yetkilisi K.W. Kim, bu uygulama ile LG’nin, tüketiciyle etkileşimli bir ortamda bir araya geldiğini belirtti.
ETİKETLER : LG

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN