Ürün Teknoloji 08 NİSAN 2014 / 13:26

Çok akıllı televizyon

Arçelik’in son teknolojiyle tasarladığı Ultra HD televizyonu görüntü kalitesi yüksek televizyon arayanların ihtiyaçlarına çözüm olacak. 4K çözünürlüğe sahip olan 65”- 165 Ekran Ultra HD TV’de görüntünün her karesinde fotoğraf keskinliğinden daha net görüntü elde ediliyor. Arçelik, çerçevesiz full metalik ince özel tasarımlı  Ultra HD televizyonu A65-US-9498’i tasarladı. 4K televizyon, HD görüntüleri 8 milyon pixel ile Ultra HD olarak gösterebiliyor. Entegre Subwoofer teknolojisi ile ev sinema sistemi kalitesinde ultra sound performansı veren ürün, izle-kaydet özelliğine de sahip. Dropbox uygulaması ile dosya transferine gerek olmadan resim ve videolara erişim imkanı sunan televizyon yeni arayüz tasarımı ve kolay kullanım menüsü ile kullanıcı dostu. 800 HZ resim işleme hızı olan üründe, saniye başına düşen görüntü sayısı daha yüksek 

Dual Core işlemciye sahip olan televizyonun USB 3.0 özelliği sayesinde USB2.0’a göre 10 kat daha hızlı kayıt yapılabiliyor. Dual CI+ özelliği ile Digiturk seyrederken, uydu yayınları da kolaylıkla kayda alınabiliyor. EPG özelliği sayesinde televizyon rehberine uzaktan erişim sağlanabiliyor, hatırlatma kurulabiliyor. Touch & Watch özelliği ile geniş bir film, dizi arşivinden faydalanıp, kaçırdığınız programları dilediğiniz zaman izleme keyfine kavuşuyorsunuz.
Tablet ve cep telefonlarından kablosuz bağlantı kurabilme imkanı sağlayan üründen, Facebook, Youtube, Twitter gibi birçok uygulamaya erişilebiliyor. Rahat izleme imkanı sağlayan Passive 3D özelliği için 6 adet gözlük ile birlikte gelen televizyonda 5 adet HDMI, 1 adet 3.0 USB ve 2 adet 2.0 USB girişi bulunuyor. Üründe yayından kaynaklanan gürültüler Noise Reduction özelliği ile giderilebildiği gibi geliştirilmiş Digital Luminance Transient Improvement (DLTI) özelliği ile görüntüdeki keskinlik artırılabiliyor. Digital Combfilter ile renk geçişlerinde üstün performans sunan A65-US-9498, daha birçok özelliği aynı anda bulunduruyor. Televizyona Arçelik mağazalarından ulaşmak mümkün.
özel fiyat: 12.999 TL yerine 8.999 TL

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics