Ürün Teknoloji 20 MAYIS 2011 / 23:55

Çok fonksiyonlu aile yenilendi

Bilgitaş, Kyocera Mita’nın küçük ofislere ve iş gruplarına hitap eden A3 formatındaki üç yeni fotokopi makinesini piyasaya sürdü. Çok fonksiyonlu FS-6025MFP/B, FS-6025MFP ve FS-6030MFP modelleri az yer kaplayan tasarım ve kullanıcı dostu kullanım özelliklerini beraberinde getiriyor. Kyocera Mita’nın yeni ürün ailesi, ofislerdeki baskı ve kopyalama maliyetlerini kontrol almayı hedeflerken renkli dokunmatik ekran ile menüler arasında hızlı ve kolay geçiş sağlayarak kullanıcıya her adımda rehberlik ediyor. Bu sayede kullanıcı hatalarından dolayı oluşabilecek zaman kaybı da en aza indiriliyor.
Cihazlar verimliliği artırmak üzere; zımbalama, renkli tarama, e-postaya ve bilgisayara aktarma gibi ek özelliklerle donatılmış. Üç yeni ürün de sahip oldukları uzun ömürlü drum ve toner sayesinde daha az bakıma gereksinim duyuyor. Böylece işletme maliyetlerini düşürürken çevreye bırakılan atıkları da azaltıyor.
Bilgi için: www.bilgitas.com.tr
ETİKETLER : Sayı:822

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN