Ürün Teknoloji 09 NİSAN 2011 / 00:38

Çok fonksiyonlular artık daha akıllı

Kyocera, iş akışının yoğun olduğu işletmeler için tasarladığı iki yeni çok fonksiyonlu fotokopi cihazını piyasaya sürüyor. Özellikle doküman yönetimi konusunda daha güvenilir ve daha verimli çözümler sunan FS-C8020MFP ve FS-C8025MFP modelleri yer sıkıntısının en çok yaşandığı ofislere bile sığabilecek kadar kompakt bir tasarıma sahip. A4 ve A3 boyutunda renkli baskı, kopya, tarama, faks ihtiyaçlarını karşılayabilen cihazlar ECOSYS teknolojisine de sahip.
Her iki model de ‘tak ve çalıştır’ mantığıyla sisteme kolayca bağlanabiliyor; profesyonel ve ekonomik renkli baskı, kopyalama ve doküman yönetimini, zorlu ve karmaşık bakım süreçlerine gerek kalmadan gerçekleştiriyor.
Ofis yazıcılarının en
büyük sorunlarından biri olan drum ömrü de bu modellerle birlikte dert olmaktan çıkıyor. Ürünlerin her ikisi de sahip olduğu 200 bin sayfa drum ömrüyle servis ve bakım ihtiyacını azaltıyor ve böylece maliyetleri de aşağı çekiyor. 1600 sayfalık kağıt besleme kapasitesine sahip olan FS-C8020MFP ve FS-C8025MFP modelleri A4 kağıda dakikada 20/25 sayfa renkli baskı yapabiliyor.

Güç parmaklarınızın ucunda
Her iki model de kullanıcıların günlük işlerine yardımcı olacak, özelleştirilebilen renkli birer dokunmatik ekrana sahip. Kullanıcılar tarafından tanımlanabilen fonksiyonlara erişim, dokunmatik panelde görüntülenen ilgili kullanıcı adına basılarak gerçekleşir. Bu sayede kurumlar renkli baskı ve kopyalama hacimlerini kolayca kontrol altına alabilir. FS-C8020MFP ve FS-C8025MFP’nin doküman yönetimi sayesinde hem kullanıcıların baskı hacimleri takip edilebiliyor, hem de kurum tarafından maliyet azaltıcı tedbirler alınabilir.
Bilgi için:
www.bilgitas.com.tr
ETİKETLER : Sayı:816

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics