Ürün Teknoloji 30 MAYIS 2010 / 18:00

Çokluortam ihtiyacına yüksek performans yanıtı

Toshiba, dizüstü bilgisayarında hemen her uygulamayı çalıştırmayı isteyen kullanıcılar için yüksek performansa sahip Satellite A660’ı duyurdu. Dolby İleri Ses Sistemi teknolojisi bulunan bilgisayar, ayrıca Harman Kardon stereo hoparlörler canlı ses sunuyor. Bilgisayarda dikkat çekenlerden biri de ‘sleep and music’ özelliği. Bilgisayar uyku ya da kapalı modunda olsa bile eğer bir MP3 oynatıcı bağlıysa çalmaya devam ediyor.
Cihaz ayrıca standart tanımlı görüntüleri gerçek zamanlı olarak yüksek çözünürlük kalitesine yükselterek video izleyebilmeyi yüksek kaliteye taşıyabilmenin keyfini sunan Resolution+ özelliğine sahip. Toshiba Media Controller da kullanıcıların birbirine bağlı DLNA özellikli cihazlar arasında çok kolay ve hızlı şekilde fotoğraf, video ya da müzik paylaşabilmelerine olanak veriyor.
Satellite A660, Intel Wireless Display teknolojisi donanımını bulunduruyor. Kullanıcılar bu yeni teknoloji sayesinde, videoları ve müzik kliplerini kablosuz görüntüleme özellikli televizyonlarında anında görüntüleyebiliyor. Kablosuz görüntüleme özelliği herhangi bir Wi-Fi bağlantısı ile kesintisiz olarak kullanılabiliyor.
16 inç ekrana sahip Toshiba Satellite A660, Haziran’da piyasada olacak.
Bilgi için:
www.toshiba.com.tr
ETİKETLER : Sayı:773 Toshiba

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics