Ürün Teknoloji 18 ARALIK 2011 / 17:26

DataStar’dan USB 3.0’lı yeni bir flash bellek

DataStar, ADATA’nın USB 3.0’lı flash bellek modeli N005 PRO’yu satışa sundu. ADATA’nın Türkiye dağıtıcısı olan DataStar, kullanıcı gereksinimleriyle gelişen teknolojiyi bir araya getiren ürünlerle portföyünü sürekli zenginleştiriyor. Bunlardan biri de ADATA’nın USB 3.0 arabirimini kullanan N005 PRO flash belleği. DataStar tarafından satışa sunulan Nobility N005 PRO, ADATA’nın Nobility (Asalet) serisinden bir model. Hızlı bir ürün olan N005 PRO, veri aktarım hızını USB 2.0’a oranla neredeyse yüzde 600 artırmış durumda. 64 GB’a kadar kapasite seçeneği sunan bu flash bellek, video gibi en büyük dosyaları bile hızlı bir şekilde depolayarak her yerde erişme olanağı sunuyor. Ürünün okuma hızı saniyede 180 MB’a, yazma hızı ise 90 MB’a kadar çıkabiliyor. Ürün, 16, 32 ve 64 GB kapasite seçenekleri ile sunuluyor.
Ürünün parlak eloksallı alüminyum kasası bir titanyum kaplanmış. Bu metalik gri kaplama ürüne şıklık veriyor. Kapağın kaybolması, nereye konulduğunun hatırlanamaması gibi sorunları ortadan kaldırmak için de kapak flash belleğin arkasına takılabilecek şekilde tasarlanmış.
DataStar tarafından satışa sunulan N005 PRO USB bellek, kullanımı kolaylaştıran iki yardımcı yazılım ile birlikte geliyor. OStoGO yazılımı, Microsoft Windows 7 işletim sistemini DVD’ye gerek olmadan yüklemeyi sağlıyor. UFDtoGO yazılımı ise sürekli yedeklenen dosyalarda son değişiklikleri kaydetmeyi sağlayan bir senkronizasyon yazılımı. Bu da yedeklemeyi daha hızlı ve kolay yapmaya yardımcı oluyor. Ayrıca ADATA Nobility N005 PRO ürününü satın alanlar Norton Internet Security 2011’in 60 günlük deneme sürümüne de sahip oluyorlar. Ürünün fiyatı ise 16 GB’da 33 USD+KDV, 32 GB’da 55 USD+KDV.
ETİKETLER : Sayı:850

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics