Ürün Teknoloji 29 TEMMUZ 2012 / 15:18

DDoS saldırılarına tam müdahale

Itway’in dağıtıcılığını yürüttüğü internet güvenliği markası Check Point, DDoS saldırılarına karşı saniyede 12 gigabite kadar iş yapabilen DDoS Protector uygulamasını kullanıcılara sundu. DDoS Protector uygulaması işletmelerin ağ geçidinin tam önünde durarak, DDoS saldırılarını henüz ana güvenlik ağ geçidine ulaşmadan etkisiz hale getiriyor. Check Point yönetim konsolu ile bütünleştirilen uygulamalar, tüm güvenlik kontrolü ve güvenlik hareketlerinin takibinin tek bir noktadan gerçekleştirilmesine fırsat sunuyor. Check Point SmartEvent, SmartLog ve SmartViewTracker sayesinde kullanıcılar şu anki ve geçmişteki ağ güvenliğini ve DDoS saldırı durumunu görüntüleyebiliyor. Check Point DDoS Protector uygulama serisi ağ, sunucu ya da uygulama katmanında gerçekleştirilen DDoS saldırılarına karşı koruma sağlarken, işletmeler de en geniş katılımlı DDoS saldırılarına karşı koyabiliyor.
Yeni ürün serisiyle Ağ ve Trafik Seline Karşı Koruma, Uygulama Tabanlı DDoS Koruması, Doğrudan Uygulama DoS/DDoS Koruması çözümleri sunuluyor.

Bilgi için:
www.checkpoint.com
ETİKETLER : Sayı:882
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN