Ürün Teknoloji 16 EYLÜL 2017 / 19:02

Defender Teknoloji’nin distribütörü TNB oldu

Avrupa’nın önde gelen yüksek teknoloji ve yaşam tarzı ürünleri firması Defender Technology, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri’nin Defender ve Redragon markalarının Türkiye ve KKTC distribütörü olduğunu açıkladı. TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, bu işbirliği kapsamında Redragon ve Defender ürünlerini online ve offline olarak geniş bir iş partnerleri ağı ile buluşturacak.
Defender Teknoloji; klavye ve mouse, hoparlör sistemleri, kulaklıklar ve kulaklık setleri, akım koruyucu ve AC adaptörler, evrensel kart okuyucular, modern oyun aygıtları ve daha fazlasını içeren ürün yelpazesine sahip. Firmanın, Redragon markası altında ileri seviye oyuncular için mouse, oyun kolu, kulaklıklar, klavye ve mekanik klavyeleri içeren özel bir profesyonel oyun aygıtları serisi de var. Firmanın kendi Ar-Ge’si her bir model için detaylı araştırmalardan sonra optimum fonksiyon seti sunuyor. Defender Technology CMO’su Vladislav Olinov yaptığı açıklamada, “TNB Bilgisayar ile işbirliği, firmamızın Yakın Doğu ve uluslararası pazarlardaki gücünü arttıracak. Bu anlaşmayla, Türkiye’de çok sayıda kullanıcının Defender ürün gamını deneyimleyebilecek olması önemli” dedi.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN