Ürün Teknoloji 20 KASIM 2016 / 11:25

Dell EMC iş ortağı programı yenilendi

Dell EMC, yeni Kanal Programı’nı duyurdu. Programın resmi olarak Şubat 2017'den itibaren hayata geçmesi planlanıyor. İş ortaklarının işbirliği ile tasarlanan ve geçmişteki Dell ile EMC kanal programlarının en iyi yönlerini içeren Dell EMC Kanal Programı; basit, öngörülebilir ve kârlılık olmak üzere üç temel prensibe dayanıyor. Dell EMC Global Kanal Başkanı John Byrne, “Bu yeni program, iş ortaklarımıza endüstride lider portföyümüzü kullanma ve kendi işlerini hızla geliştirme fırsatı sunuyor” derken, eklemeden geçmedi: “Program öngörülebilirlik ve kârlılığı beraberinde getiriyor. Dell EMC ve yeni kanal programı ile büyük kazanmak için sunulan fırsatlar olağanüstü. Amacımız bu iş ortağı topluluğunu memnun etmek.”
Dell EMC, Aralık ayında iş ortaklarının yeni kriterlere ulaşmaları için onlara 6 ay vererek yeni kanal programı kademelerini açıklayacak. Dell EMC iş ortaklarını, rakiplerinin önüne geçirmeyi ve üst kademeye giden yolu göstermeyi hedefleyen program kademeleri, Altın (Gold), Platinyum (Platinum) ve Titanyum’un (Titanium) yanı sıra en iyi performansı gösteren iş ortağı için belirlenen Siyah Titanyum (Titanium Black) kademelerinden oluşacak. Kademe düzeyleri iş ortaklarının ana iş modelleriyle uyumlu olacak ve gerektiğinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde esnekliğe sahip olacak. Yeni iş olanakları yaratan, hizmetler ekleyen ve tüm portföyü satan kanal iş ortakları için çekici indirimler, sunulan faydalar arasında yer alıyor.
Dell EMC Kanal Programı; Çözüm Sağlayıcılar, Bulut Hizmeti Sağlayıcılar, Global Sektör Ortaklıkları, Üretici Çözüm Ortaklıkları ve distribütörleri kapsayacak şekilde tüm ekosisteme yaygınlaştırılacak. Bu ekosistem stratejisinin bir parçası olarak, Dell EMC teknolojilerini pazara yerleştiren işletmeler için "Dell EMC tarafından güçlendirildi” (Powered by Dell EMC) marka programı da içinde yer alacak.
Merkezileştirilmiş modeliyle Dell EMC Kanal Programı, iş ortaklarına geçmiş programların en iyi yönlerini ve daha da fazlasını sunacak.  Tek oturum açma (single sign on), tek "deal registration" ve tek Depolama İş Birimi Yükümlülüğü Programını içeren tek bir iş ortağı portalı ayrıca doğrudan satış ekiplerinin aldığı eğitimle aynı eğitim iş ortaklarını bekleyecek. Dell EMC Kanal Programı 1 Şubat 2017 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanacak ve diğer detaylar önümüzdeki aylarda duyurulacak.
 
ETİKETLER : Dell EMC 1097

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics