Ürün Teknoloji 06 AĞUSTOS 2016 / 15:42

Depolama ihtiyaçları için türlü çözümler Huawei’de

Birçok sektördeki şirketin temel önceliği ihtiyaç ve hedefleri karşılayan depolama birimlerinin devreye alınması ve Huawei Kurumsal İş Çözümleri de farklı ürün ve servislerle kurumsal destek sunarken, endüstriyel analizleriyle gerçek ihtiyaçlara ışık tutuyor.
İşletmelerin ana faaliyetleri konusunda süreklilik kadar, performansa da ihtiyacı var. Verilerin barınacağı depolama çözümleri başlığında ise ‘yüksek elverişlilik ve performans’ ihtiyacı öne çıkıyor. Sistem erişilebilirliği ve performans konusunda Huawei Kurumsal İş Çözümleri ise müşterilerine farklı değerler sunuyor.
Erişilebilirlik başlığında HyperMetro fonksiyonuna sahip OceanStor V3 depolama çözümleri ile Huawei Active-Active İş Sürekliliği Çözümü, web sunucularından, veri tabanı gruplarına, yük dengeleyicilerden, aktarım cihazlarına ve ağ cihazlarına uçtan uca aktif-aktif yedekleme sağlıyor. Cihazla ilgili olası aksama halinde veya tüm veri merkezinin durması durumunda ise iş sürekliliği çözümü, hizmetlerin kesintisiz devamlılığını sağlıyor.
HyperMetro özelliği; veri depolama ünitelerinin herhangi birinde arıza halinde, devam eden hizmetlerin etkilenmemesini sağlıyor. Huawei OceanStor Unified depolama sistemlerinin uzaktan çoğaltma olanaklarıyla birleştirilmesi ve BCManager yazılım yapısının felaket yönetim kabiliyetleri de öne çıkan diğer unsurlar. Dual-center yedekleme ise üç merkezi içerecek şekilde coğrafi yedekleme düzenlemesi ile daha fazla geliştiriliyor. 
Huawei Kurumsal İş Çözümleri; OceanStor’un temel I/O işlemleri, katma değerli yazılım uygulamaları ve disk mimarisi üzerine etkili teknolojileri devreye alıyor. Optimizasyonlar, SSD’nin avantajlarının bütünüyle kullanılmasını, OceanStor OS’e bütünüyle entegre olmasını sağlıyor. Çözüm odaklı inşa edilmiş HA (Yüksek Erişilebilirlik) ile Huawei Depolama çözümleri, temel servisleri işler kılarken, sorunsuz çalışmayı sunacak biçimde tasarlandı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics