Ürün Teknoloji 05 KASIM 2017 / 15:59

Dijital mahkeme kayıt çözümü kullanıma hazır

Fujitsu; dijital mahkeme kayıt sistemi Fujitsu Arconte'nin Avrupa, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika'da (EMEIA) kullanılabildiğini duyurdu. İspanya’da ülke çapında 434 mahkemede 3 bine yakın davada kullanılan, vakaların belgelenmesini ve modernleştirilmesini sağlayan bu adli system, kayıtları otomatik olarak yakaladıktan sonra da kayıtları depolama imkanı sunuyor. Çok dilli, güvenli, modüler ve uyarlanabilir Fujitsu Arconte Deneme Kayıt Sistemi, mahkemelerin daha hızlı, şeffaf ve uygun maliyetli olmasını sağlarken, mahkemelere hukuksal işlemleri kaydetme ve depolama imkanı sunuyor.
Fujitsu Arconte, duruşma esnasında oluşturulan tüm belgelerin kataloglanması, depolanması, paylaşılması ve elektronik olarak dağıtılmasını sağlarken, bu da idari süreçleri hızlandırıyor. Çözüm, vaka yönetimi uygulamaları dahil diğer mahkeme uygulamalarına da entegre edilebiliyor.
Mahkemeler sadece elektronik olarak belgeleme yaptığında, Fujitsu'nun buluta hazır çözümünün de geleneksel dokümantasyon yöntemlerinin yerini alması bekleniyor. Maksimum veri güvenliği ve bütünlüğü ile güçlü ses ve video kayıt platformu sunan Fujitsu Arconte, kayıtları belgelemek için gerekli dijital mühürleri ve imzaları kullanabiliyor.
Fujitsu Arconte’nin sunduğu ek hizmetler arasında merkezi bir sistemden mahkeme salonundaki kayıtların kontrol edilmesine yardımcı olan Arconte -Cloud, otopsi gibi yasal gerekliliklerle yönetilen tıbbi prosedürleri yönetmek için kullanılan dijital multimedya çözümü Arconte -IML, Fujitsu biyometrik PalmSecure teknolojisi temelli ve güvenli erişim kontrolü için Arconte -PALM, kayıtları kamusal, özel veya karma bir bulutta depolamak için Arconte -Aurea var. Mahkeme salonundaki kayıtların merkezi bir sistemden kontrol edilmesine yardımcı olan Arconte -Cloud; Arconte -IML de sunulan ek hizmetler arasında.
 
 
ETİKETLER : Fujitsu Arconte 1145

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics