Ürün Teknoloji 12 ARALIK 2010 / 18:00

Disney Epic Mickey oyunu satışta

Nintendo Wii konsoluna özel bir oyunla piyasada. Disney Epic Mickey oyunu, yenilikçi oynanışı ile Nintendo Wii için satışa çıktı. Oyun, macera, aksiyon ve platform öğelerini, Disney hikayelerinden alışık olduğumuz temalarla dolu epik anlatım ile birleştiriyor ve Mickey Mouse’u oyuncunun kontrolüne bırakıyor. Mickey ile oyuncular, Disney’in unutulmuş karakter ve temalarından oluşan alternatif dünya Wasteland’e düşüyorlar.
Burada Mickey eline geçen sihirli fırça sayesinde çevresindeki dünyayı boyama ve inceltici kullanarak silebilme gücü kazanıyor. Oyuncular, Mickey’nin elindeki bu güç ile içinde bulunduğu dünyayı dinamik olarak değiştirebilecek ve epik bir kahramana dönüştüğü macerasında ona yol gösterebilecek.
www.nintendo.com.tr
ETİKETLER : Sayı:799
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN