Ürün Teknoloji 30 NİSAN 2011 / 03:10

Dizüstünde yola tam gaz devam

Asus’un Lamborghini efsanesi piyasaya sürdüğü yeni bir modelle devam ediyor. Eski modellere göre çok daha performanslı bileşenlerden oluşan ve kaslı görünümüyle dikkat çeken Lamborghini VX7, özellikle oyun meraklılarının odak noktası haline gelmekte kararlı görünüyor.
Lamborghini VX7, efsane otomobilin ruhunu tasarımıyla dizüstünde yaşatmaya devam ederken, içerisinde barındırdığı son model işlemcisi, ekran kartı ve sabit diskiyle masaüstü bir bilgisayardan beklenebilecek performansı dizüstü kullanıcılarına sunuyor.
ASUS VX7’nin tasarım anlamında en dikkat çekici kısımları; ‘marş’ şeklinde tasarlanmış çalıştırma tuşu, deri kaplı el dayama alanı ve hafif ancak sağlam yapıdaki alüminyum gövdesi olarak sıralanabilir. Ürün; metalik turuncu, siyah ve karbon fiber renk seçenekleriyle satın alınabiliyor.
Bilgi için: www.asus.com.tr
ETİKETLER : Sayı:819

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN