Ürün Teknoloji 11 TEMMUZ 2014 / 14:42

Dünya Kupası’nda Türkiye teknolojisi

KoçSistem, 2014 Dünya Kupası’na özel olarak Frankfurt Commerzbank Arena’da, Avrupa’nın en büyük mobil LED ekranlarından birinin kurulumunu içeren projede teknoloji ve çözüm sağlayıcı olarak yer aldı. KoçSistem Almanya’da, Frankfurt Commerzbank Arena’da 2014 Dünya Kupası için hazırlanan ve Avrupa’nın en büyük mobil LED ekranlarının kurulumunu içeren projenin teknolojik kaynaklığını sağladı. Almanya’daki yüzbinlerce taraftara Dünya Kupası maçlarını Avrupa’nın dev mobil ekranında ve Arena atmosferinde canlı olarak izleme imkan sağlyan bu projenin teknolojisinde, KoçSistem tarafından geliştirilen Pixage Arena kullanıldı. Bu teknoloji, uygun içeriklerle beslenerek kulübün TV kanalı olarak da kullanılabilirken, herhangi bir kriz anında ya da yoğun kalabalığın olduğu durumlarda ekranlara yansıtılan bilgilendirme mesajları ile yönlendirme amaçlı da kullanılabiliyor.
KoçSistem, Alman spor sektörüne yönelik çalışmalarına, 2013 yılında, Bundesliga Ligi’ndeki Bayer Leverkusen SV, Hannover 96 SV, Hamburg SV, Hertha Berlin SV, Eintracht Frankfurt SV, Nürnberg SV Pixage Arena çözümleri sunarak başladı. Proje kapsamında; saha kenarı LED ekran sistemlerini arena çözümleri ile yöneten şirket; projeye taşınabilir ve kiralanabilir bir iş modelinde kullanılabilen çözümler ekledi. FAS’ta düzenlenen 2013 FIFA Dünya Kulüpler Kupası’nda ve açık alanlarda dev duvar videosu uygulaması olarak da kullanılması sağlandı.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN