Ürün Teknoloji 25 EYLÜL 2011 / 16:44

Dünyanın e-kitabı indiroid üzerinde

Android işletim sistemli ürünlerin satışı arttıkça bu yönde geliştirilen uygulama ve servislerin sayısı da artıyor. Ağustos ayından itibaren Türkiye’de hizmete giren ve tamamen Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen indroid; yüzlerce uygulama, oyun, video, duvar kâğıdı ve binlerce müzik dosyasını Türk kullanıcılarına yasal olarak sunuyor. Platformun geliştiricisi Başarı Mobile, yeni bir e-kitap uygulaması olan Samsung e-Kitap uygulamasını da indiroid içerisinde sunmaya başladı. Samsung’un e-kitap uygulaması, kullanıcıları yüzlerce kitapla bulaştıran gerçek bir kütüphane niteliğinde. Pusula Yayıncılık’ın Kitapyum altyapısı ve içerik yönetim sistemi esas alınarak geliştirilen uygulama, kitap dışında onlarca dergi, katalog ve gazeteyi sanal ortamda karşınıza seriyor.
Android Market’e yakın bir mantıkla çalışan indiroid’e küresel geliştiricilerin yanı sıra yerel geliştiriciler tarafından gönderilecek içerikler de değerlendirmeye alınıyor ve onay sonrası market üzerinde yayınlanıyor.
Bilgi için: www.indiroid.com
ETİKETLER : Sayı:839
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN