Ürün Teknoloji 25 NİSAN 2010 / 18:00

Düşük maliyet verimli baskı süreci

Konica Minolta’nın ilk renkli A4 MFP cihazı bizhub C20, düşük enerji tüketimi ile sayfa başı birim maliyetlerini azaltıyor. bizhub C20, 8000 sayfalık tam dolu başlangıç toneriyle satışa sunuluyor. Fotokopi, tarama, yazıcı ve faks özelliklerine standart olarak sahip olan bizhub C20, A4 hepsi bir arada sistemleri tercih eden KOBİ’leri hedefliyor. Ürün, bir A3 MFP’nin taşıdığı bütün fonksiyonları kullanıcılarına bir arada sunuyor.
Düşük gürültü seviyesiyle dikkat çeken cihazın standart özellikleri arasında dakikada 24 sayfa renkli ve siyah-beyaz kopya/baskı hızı, 250 yaprak kapasiteli kağıt çekmecesi, fotokopi ve yazdırma için otomatik dubleks ünitesi gibi özellikler yer alıyor.
bizhub C20’nin ağ tarayıcısıyla 600X600 dpi çözünürlükte renkli olarak taranan dokümanlar e-posta, FTP, bilgisayar üzerindeki paylaşıma açık bir klasör ve USB flash bellek üzerinden dağıtılabiliyor. Aynı zamanda Network TWAIN tarama yapılabiliyor. Super G3 faks özelliğiyle ürün, dokümanları 33,6 Kbit/s hızında faks olarak gönderebiliyor ve alabiliyor.
Barındırdığı 500 MHz işlemci ve standart 256 MB olarak gelen ve maksimum 768 MB’a kadar yükseltilebilen belleğe sahip üründe, Konica Minolta tescilli özel Simitri HD toneri kullanılıyor.
Bilgi için:
www.transteknik.com
ETİKETLER : Sayı:768

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics