Ürün Teknoloji 28 MAYIS 2017 / 15:35

Edge ve IoT pazarları için yenilik

Vertiv, IoT özellikli cihazlar portföyünü genişleten yeni bir kompakt seri konsolu piyasaya süreceğini açıkladı. Bu seri konsol, geleneksel veri merkezinin ötesindeki pazar segmentleri için uzaktan izleme, out-of-band ve IoT bağlantısına yönelik çözüm sunacak. Yeni Avocent® ACS800 seri konsolu, 2016 sonbaharında sunulan Avocent ACS8000 seri konsolunun teknoloji platformundan yararlanıyor. Bunun yanında yeni konsol; yeni tasarımı daha önce sınırlı alan veya bütçe nedeniyle kısıtlanan kullanıcılara erişilebilir kılan kompakt bir form faktörü ve ekonomik bağlantı özellikleri sunuyor. Avocent ACS800 seri konsolu, Haziran'da belirli ülkelerde piyasaya sürülecek ve yılın 3. çeyreğinde küresel bazda satışta olacak.
Yüksek kullanılabilirliği ve BT ekipmanlarının uzaktan yönetimini sağlama yeni Avocent ACS800 seri konsolunun temel özellikleri. Kompakt form faktörü ve düşük fiyat, yeni hedef bağlantı özellikleri gibi yenilikler ise bu çözümü eğitim, finans ve perakende gibi birden fazla uzak konumu bulunan kullanıcıları içeren Edge ve IoT odaklı pazarlar için ideal kılıyor.
Avocent ACS800 modellerinde, RS232, RS485 ve RS422'yi içeren çok protokollü seri desteğiyle iki, dört veya sekiz seri bağlantı noktası ve dört USB bağlantı noktası, çevre sensörü bağlantı noktası ve dijital çıkış bağlantı noktası var. Çift Gigabit Ethernet bağlantı noktası, isteğe bağlı dahili analog modem ve doğrudan Vertiv'den ulaşılan ve Cradlepoint ile kurulan stratejik bir ortaklıkla desteklenen isteğe bağlı 4G/LTE hücresel yönlendiriciyle ağ bağlantısı kurulabilir.
 
ETİKETLER : Vertiv 1124

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics