Ürün Teknoloji 08 EKİM 2015 / 16:32

Edimax yeniden Türkiye’de

Arasta Bilişim, Edimax ile distribütörlük anlaşması imzalayarak, temsilciliğini yaptığı marka sayısına bir yenisini daha ekledi.

Edimax ürün portföyünü, ev ile küçük ofis ihtiyaçlarına yönelik ürünler ve orta ölçekli işletmelere yönelik Edimax Pro serisi ürünler olarak kısaca ikiye ayırabiliriz. Yüksek hızlı POE özellikli Gigabit Switch çözümleri,  yeni nesil AC standartlarına sahip geniş band modem,  router, access  point gibi kablosuz ağ ürünleri, elektrik hattından internet datası taşıyan powerline çözümleri ile prizde bağlı cihazları uzaktan açıp/kapatmanıza imkan veren akıllı priz gibi son yıllarda hızlı bir şekilde  gelişen akıllı ev kullanımına yönelik çözümleri mevcuttur.

Tek cihazda beş cihaz özelliği

Edimax’ın en önemli avantajlarından biri tek cihazda, 5 cihaz özelliğini bulunan ürün portföyü. Örneğin router, access point, menzil genişletici, kablosuz köprü, WISP teknolojisi tek bir cihazda kullanılıyor. Bu ürünlerin akıllı kullanımı sayesinde mod değişimleri PC’lere bağımlı kalmadan, Android veya IOS cihazımız üzerinden Edimax akıllı kurulum yazılımı ile yapabiliyor. Dolayısıyla hem ekonomik hem de fonksiyonel kolaylık sağlıyorlar.

Edimax’ın en yeni ürünü; akıllı priz

Edimax’ın  “ütüyü fişte unuttum” sorununu kesinlikle çözecek akıllı prizi Türkiye’de satışa sunuluyor. Evlerde kullanmak üzere yaratıcı ve fonksiyonel ürünler üreten Edimax’ın en iddialı ürünleri arasında yer alan akıllı priz, evin ne kadar uzağında olursanız olun akıllı telefon ve tabletlere indirilebilen bir uygulama ile elektriği açıp/kapatabiliyor. Işıklar, ütü, kahve makinesi, beyaz eşya gibi fişe takılarak çalışabilen tüm ürünler için kullanabileceğiniz prizler, kolaylıkla indirilebilen bir uygulama ile kilometrelerce bile uzaklıktan evinizin güvenliğini 7/24 kontrol etmenizi sağlıyor.

Edimax, 2015 Ekim ayı itibarıyla en son teknolojiye sahip kablosuz ağ ürünleri ve hızla gelişen akıllı ev çözümleri ile Arasta Bilişim stoklarında tekrar Türkiye pazarında olacak.
ETİKETLER : 1041

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics