Ürün Teknoloji 06 HAZİRAN 2011 / 23:42

Eğitimde yeni dönem başlıyor

Akıllı tahtaların eğitim sektöründe hızla yaygınlaşması teknolojinin eğitimin sınırlarını zorladığının en büyük göstergesi oldu. Şimdi de Tecpro’nun Tboard adlı tahtası dokunmatik özelliğiyle bu alandaki verimliliği bir kat daha artırıyor
Tecpro’nun kendi tasarımı ve üretimi olan Tboard dokunmatik tahtalar piyasaya sürüldü. Mat beyaz, emaye bir yüzeye sahip olan dokunmatik tahtanın çerçevesinde IR-LED’ler bulunuyor. Bunlar da tahta üzerideki dokunuşları algılıyor. Tboard dokunmatik akıllı tahta, özel bir kaleme ihtiyaç olmadan parmakla kolayca kullanılabildiği gibi beyaz emaye yüzeyi, üzerinde kalemle çalışmaya da izin veriyor. Darbelere dayanıklı bir yüzeye sahip olan Tboard’da Türkçe yazılım desteği bulunuyor ve bu yazılım internetten ücretsiz olarak güncellenebiliyor.
Bilgi için: www.tecpro.com.tr
ETİKETLER : Sayı:824
YORUMLAR
bahtiyar 08 HAZİRAN 2011 / 01:47 0 0
tecpro dan alacaksanız bir daha düşünün derim.
İLYAS KÜÇÜKBASOL 08 HAZİRAN 2011 / 01:26 0 0
ÇOK GÜZEL BİR YENİLİK OKULLAR İÇİN ÜRETİLMİŞ SANKİ

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN