Ürün Teknoloji 17 ARALIK 2012 / 11:27

Eğlencenin yeni şekli

Next&Nextstar, Android TV Box Multimedia oynatıcı ile televizyon keyfini geliştiriyor. Pek çok uygulamayı tek bir cihazda toplayan Android TV Box Multimedia Oynatıcı’nın sunmuş olduğu 1920X1080p çözünürlük ile internette rahatça dolaşarak sosyal medyanın tüm imkanlarından faydalanmak, oyun oynayıp film izlemek, alışveriş yapıp kişisel e-postaları kontrol edebilmem mümkün.

Android 4.0 İşletim Sistemi, Cortex-A8 İşlemci ve 4GB Dahili Bellek ile donatılmış olan Android TV Box Multimedia Oynatıcı, 1 GD DDR3 ve 4GB NAND Flash İşletim Sistemi, 2 adet USB girişi, 1 adet mini USB girişi, 1 adet HDMI girişi, Ethernet Bağlantısı, SD/MMC Kart Okuyucu, Wi-Fi Bağlantı ve Bluetooth özelliklerini barındırıyor. MP3, AAC, OGG, FLAC ses formatını, MKV, MPEG, MPG, MP4, AVI, DIVX, XVID, RMVB, VOB, DAT video formatını ve JPEG, BMP, PNG, GIF resim formatını destekleyen Android TV Box Multimedia Oynatıcı’nın, kusursuz bir tasarıma sahip olan hareket sensörlü Fly Mouse kumandası ile televizyon karşısında benzersiz bir eğlence deneyimi yaşayacaksınız. Harekete duyarlı ve oldukça kullanışlı olan Fly Mouse kumanda ile Android TV Box’un eğlence dünyası öne çıkacak. Next&Nextstar YE-3003 tavsiye edilen satış fiyatı ise 299,00 TL.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN