Ürün Teknoloji 14 MART 2011 / 23:36

Ekran satışı başlıyor

Geçtiğimiz yıl Haier’in Türkiye dağıtıcısı olan ve Haier dizüstü bilgisyayarları Türkiye pazarına sunan DataStar, Haier ürün gamını genişletiyor. Şirket, Haier’in ekranların da satışına başlıyor. İlk aşamada 18.5 inç geniş ekran Haier LCD ürünü pazara sunan DataStar, ürün seçeneklerini zaman içinde artırmayı planlıyor.
DataStar Ürün Müdürü Atilla Dandiboz, Haier’in beyaz eşyadan bilgisayara, televizyondan klimaya kadar çok geniş ürün yelpazesi olan, büyük bir üretici olduğunu vurgulayarak, “Bu yıl Haier’in diğer BT ürünlerini de tüketicilerin beğenisine sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda ilk olarak da ekranların satışına başlıyoruz” dedi.
DataStar’ın satışına başladığı Haier HL-1850W, 18.5 inç boyutunda ve geniş ekran özellikli bir LCD ekran. 1366x768 çözünürlüğe ve 5 ms tepkime süresine sahip olan ürün, 16.7 milyon renk desteği sunuyor.
Bilgi için:
www.datastar.com.tr
ETİKETLER : Sayı:812

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN