Ürün Teknoloji 19 ARALIK 2012 / 11:35

Ekranda ‘dönüş’ farkı HP’de

HP, yeni nesil döndürülebilir ekranlı tableti HP EliteBook Revolve’u Türkiye’nin de dahil olduğu EMEA bölgesinde 2013’ün Mart ayında piyasaya süreceğini duyurdu. Böylece iş dünyasına yönelik tablet portföyünü de genişletmiş olan HP, dokunmatik ekranlı yeni dizüstü bilgisayarıyla, kullanıcıların dosya paylaşım sürecini kolaylaştırıyor, döndürülebilen ekranıyla ultra-mobil bir cihaz sunuyor. Cihazın fiyatı ise, piyasaya çıkış tarihi yaklaştığında duyurulacak.

İhtiyaca bağlı olarak hızla tablete dönüştürülebilen HP EliteBook Revolve, hem ince bir dizüstü bilgisayar hem de dokunmatik ekranlı bir tablet arayışında olanlara yönelik tasarlandı. Son teknoloji üçüncü nesil Intel® Core™ işlemcilerle donatılan ve Windows® 8 ile uyumlu çalışan HP EliteBook Revolve, bir dizüstü bilgisayarda olması gereken her şeye sahip ve gerektiğinde dokunmatik ekranlı HD bir tablete dönüştürülebiliyor.

Bu arada HP, bu yeni ürünle birlikte, tek bir güç çıkışıyla 10 farklı tablete yüklenebilen ve her birini kısa sürede şarj edebilen HP Çoklu Tablet Şarj Modülünü de piyasaya sürdü.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics