Ürün Teknoloji 29 EKİM 2017 / 14:34

Emin adımlarla büyümeye devam!

100’üncü yaşını kutlayacağı 2018 yılında elektrik anahtar ve priz sektöründe küresel pazar lideri olmayı hedefleyen Panasonic, bu hedefine ulaşmak için adımlar atmaya devam ediyor. VİKO markasını bünyesine katan ve Panasonic Eco Solutions Elektrik Sanayi ve Tic. AŞ unvanıyla faaliyet göstermeye başlayan kuruluş, Türkiye ve bölge ülkelerine de büyük önem veriyor. Kuruluş, son olarak Azerbaycan’da Santral Elektrik işbirliğine imza attı. Kuruluş, AMEA Bölgesine dair gelecek hedefleri kapsamında başta Azerbaycan olmak birçok ülkedeki varlığını daha da güçlendiriyor. Asya, Afrika, Orta Doğu ve Avrupa’da 70’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren Panasonic Eco Solutions Türkiye, sektöründe Azerbaycan liderliğini hedefliyor.
 
Azerbaycan kritik önemde
Panasonic Eco Solutions Türkiye, Azerbaycan’a verdiği önemin bir yansıması olarak ülke distribütörü Santral Elektrik işbirliğinde bir organizasyona imza attı. Bakü’deki JW Marriott Absheron Otel’inde gerçekleşen programa, Santral Elektrik CEO’su Fərid Farhadzade, Panasonic Eco Solutions Türkiye Genel Müdürü Nusret Kayhan Apaydın, AMEA Bölgesi Satış Müdürü Oğuzhan Seferoğlu, Kurumsal İletişim Yöneticisi İlker Çelik’in yanı sıra yaklaşık 120 konuk katıldı. Açılış konuşmasını yapan Santral Elektrik CEO’su Fərid Farhadzade, konuşmasında Panasonic ve Santral Elektrik işbirliğini çok önemsediklerine vurgu yaptı. Panasonic Eco Solutions Türkiye Genel Müdürü Nusret Kayhan Apaydın ise “Azerbaycanlı müşterilerimizle, buluşmaktan ötürü çok mutluyuz. Önümüzdeki süreçte de Azerbaycanlı müşterilerimizle birlikteliğimizi, çok daha güçlü bir şekilde geleceğe taşıyacağımıza ve Santral Elektrik işbirliğinde Azerbaycan’da çok daha büyük başarılar inşa edeceğimize olan inancımız tam” yorumunu yaptı. AMEA Bölgesinden Sorumlu Satış Müdürü Oğuzhan Seferoğlu da şirket tanıtım sunumu eşliğinde mevcut ürün gamı hakkındaki bilgileri katılımcılarla paylaştı.  
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN