Ürün Teknoloji 02 MAYIS 2010 / 18:00

Epson’dan beşi bir yerde eğlence makinesi

Epson, evde sinema keyfini bir adım öteye taşıma hedefiyle EH-DM3 adı verilen yeni hepsi bir arada projektörünü piyasaya sundu. Hepsi bir arada özelliği ile öne çıkan Epson EH-DM3 video projektörü ile DVD filmleri oynatabiliyor, CD ve MP3 dosyalarından müzik dinlenebiliyor, USB anahtarından fotoğraflar ya da videolar görüntülenebiliyor, kameraya, oyun konsolu, bilgisayar ve televizyona kolayca bağlantı kurulabiliyor.
EH-DM3 geniş ekran seçeneğini, ufak odalarda da kullanma imkanı sunuyor. Yansı cihazı, tak ve çalıştır özelliği sayesinde hızlıca bilgisayara, kameraya veya oyun konsoluna bağlanabiliyor. EH-DM3, yumuşak dokulu çantası ve katlanabilen kulpu sayesinde rahatça da taşınabiliyor. EH-DM3’ün bir mikrofon girişi de var.
Bilgi için: www.epson.com.tr
ETİKETLER : Epson Sayı:769

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN