Ürün Teknoloji 08 ŞUBAT 2010 / 11:47

Epson’ların yetenekleri arttı, fiyatları cazipleşti

Epson iş dünyasına hitap eden, konferans, okul, dershane ve sinemaların kullanımına yönelik yeni video projektörlerini Türkiye pazarına sundu. Yeni ürünlerin Swissotel’de gerçekleşen tanıtım toplantısında konuşan Epson Türkiye Ofisi Müdürü Sevil Kanat, yeni cihazları iş dünyasının ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirdiklerini söyledi. Basın toplantısında, profesyonel kullanıma yönelik çok sayıda yeni projektör ve özellikle oyun tutkunlarının ilgisini çekecek bir ev sineması projektörü görücüye çıktı.
Sahip oldukları inovatif teknolojilerini iş dünyasının yanı sıra, eğitim sektörünün de kullanımına sunduklarını belirten Kanat, “Yeni cihazlarımız tüm ihtiyaçları karşılayacak işlevsel özelliklere sahip. Kullanıcının karşısına çıkan olağanüstü sorunları, aşırıya kaçmayan basit çözümlerle donattık. Hızlı çözüm ve kullanıcı dostu özelliklerine rağmen, fiyatlarını son derece dengeli ve cazip bir seviyede tuttuk” diyor.

Epson video projektörlerinde izinsiz kullanıma karşı kilit sistemi
Basın toplantısında yeni Epson teknolojisi ile tasarlanmış G5000, EB-Z8000, EB-7, EB-1900 ve ultra-short-throw (kısa mesafe) yansı cihazı serilerinden demo ürün de sergilendi. Ayrıca evde oyun tutkunları için bir seçenek olan TW450’yi tanıtan Kanat, günümüzde güvenlik konusunun önem kazanmasından hareketle yeni ürünlerine bu yönde özellikler de eklediklerini söyledi.

Epson’dan okullar için özel üretilen daha hafif ve küçük projektör serisi: EB-7
Eğitim alanında sınıf içlerinde kullanıma uygun yeni EB-7 projektör serisi; EB-S7, EB-X7 ve EB-W7 modellerini içeriyor. Bu serideki cihazlar esnek yapıları ve kolay taşınabilme özelliklerinden dolayı, tüm sınıf ve küçük boyutlu ofislerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Öğretmenlere, sınıflar arası taşıma konusunda kolaylık sağlayan bu yeni projektörler, mevcut cihazlara göre yüzde 30 daha küçük ve yüzde 15 daha hafif olarak tasarlandı.
EB-1925W, EB-1920W, EB-1915, EB-1910 ve EB-1830 video projektör modelleri ile pazara sunulan Epson EB-1900 serisi cihazları, ofis dışındaki sunumlar için tasarlanmış. Kabloya gerek kalmadan bağlanabilme özelliğinden dolayı, sunumların sorunsuz yapılmasını ve böylelikle zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor.
ETİKETLER : Sayı:757

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics