Ürün Teknoloji 26 ŞUBAT 2016 / 13:28

Epson, akıllı gözlüğünü yeniledi

Epson, Dünya Mobil Kongresi’nde giyilebilir teknoloji alanındaki yeni modeli MOVERIO BT-300 akıllı gözlüğünü tanıttı.  Epson’un yeni gözlüğünde Si-OLED (Silicon Organic Light Emitting Diode) ekran teknolojisini kullanıldı. Bu teknoloji, maksimum netlikte görüntüyü mümkün kılıyor. Sİ-OLED teknolojisi; özel bir mikro ekran projeksiyon sistemi anlamına geliyor. Bu yapı, kullanıcının artırılmış gerçeklik deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Bir önceki modele göre kamera çözünürlüğü 5 megapiksele yükseltilen BT-300’de batarya ömrü 6 saat ve Intel Atom işlemci bulunuyor.
Android 5.1 işletim sistemiyle birlikte gelen Epson MOVERIO BT-300, kullanıcıların konforu açısından da silikon gözlük tutucuya sahip ve önceki modellere göre yüzde 20 daha hafif. Yazılıma bağlı olarak sektörlere özel çözümler sunan Epson akıllı gözlükleri, ilerleyen süreçte Türkiye pazarında da yerini alacak.
 
ETİKETLER : Epson
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN