Ürün Teknoloji 08 ŞUBAT 2010 / 11:52

Eset’in beta sürümleri çıktı

Eset Smart Security ve Eset NOD32 Antivirus ürünlerinin 4.2 Beta sürümleri piyasaya sürüldü. Yeni sürümde Eset Smart Security’nin antivirus, antispyware, kişisel güvenlik duvarı ve antispam gibi tüm ana modülleri daha iyi performans sağlayacak şekilde geliştirildi. Genel beta sürümü, resmi sürüm bu yıl yayınlanıncaya kadar http://www.eset.eu/download/beta adresinden indirilebilir durumda.
Yeni özelliklerin en önemlilerinden biri olan ‘Güvenilir Bölge Kimlik Doğrulaması’, taşınabilir bilgisayarların güvenliği için geliştirildi. Kimlik doğrulaması LAN ayarlarının değiştirilmesi ile ağ üzerinde tespit edilen doğrulama sunucusu aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Bu yeni sürümle kullanıcı yeni kurallar oluşturabiliyor ve bu kurallar arasında istediği gibi geçiş yapabiliyor.
Eset Smart Security 4.2 diğer geliştirmelerin yanı sıra kullanıcıların kurtarma CD‘si oluşturabilmeleri adına Windows 7 için Windows Automated Installation Kit 2.0’ı da destekliyor. Diğer yandan Mozilla Thunderbird 3 e-posta istemcileri de destekleyen ürünün var olan antispam yeteneği de geliştirilmiş durumda. Genel beta sürümü, resmi sürüm bu yıl içinde yayınlanıncaya kadar indirilebilir durumda olacak. Daha detaylı bilgi için ve download için http://www.eset.eu/download/beta adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bilgi için: www.stratus.com.tr
ETİKETLER : Sayı:757

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN